Wybieramy odpowiednią lodówkę do zabudowy

Wiele z nas boryka się z problemem, jak wybrać lodówkę bezawaryjną. Każda pani domu ma w swojej kuchni lodówkę, której głównym zadaniem jest ochrona naszej żywność przed zepsuciem się. Na rynku dostępne są dwa rodzaje takich lodówek m.in. lodówki wolnostojące i lodówki do zabudowy. W tym artykule przedstawię kilka modeli lodówek do zabudowy, które są dobrej jakości.

Oto kilka przykładów lodówek, które będą wyglądały elegancko w naszej kuchni:

I. BOSCH KIS 38A51

Lodówka ta ma pojemność 281 l (222 l przypada na chłodziarkę, a 59 l na zamrażarkę), jej wymiary to 177 x 54 x 55 cm (kolejno wysokość, szerokość, głębokość), natomiast poziom hałasu wynosi 38 dB. Produkt marki Bosch należy do klasy energetycznej A+ i został wyposażony w sterowanie elektroniczne (z wyświetlaczem) oraz funkcję automatycznego odszraniania (zabrakło No Frost). Sprzęt posiada możliwość obustronnego montażu drzwi. Zastosowano funkcję super mrożenia.

II. AMICA BK 313.3

Z kolei pojemność tej lodówki wynosi 260 l (chłodziarka 190 l, zamrażalnik 70 l), głośność pracy 41 dB, wymiary 177 x 54 x 54 cm. Lodówka marki Amica należy do klasy energetycznej A+ i posiada sterowanie mechaniczne. Zamiast systemu No Frost zastosowano funkcję automatycznego odszraniania. Użytkownik może zmienić kierunek otwierania drzwi (obustronny montaż), ale nie ma co liczyć na system domykania drzwi, czy alarm dźwiękowy w przypadku ich dłuższego otwarcia. Warto wspomnieć jeszcze o powłoce antybakteryjnej, dzięki której żywność powinna dłużej pozostawać świeża.

III. MASTERCOOK LCB 1020 FNF

Pojemność lodówki Mastercook to 291 litrów (219 litrów przypada na chłodziarkę, a 72 litry na zamrażarkę), jej wymiary to 203 x 60 x 57 cm. Jest to droższy model z klasy energetycznej A+. Produkt wyposażono w elektroniczne sterowanie z wyświetlaczem oraz system No Frost dla chłodziarki i zamrażarki. Warto wspomnieć jeszcze o takich funkcjach jak Multifresh (komora niskich temperatur), Wakacje, Szybkie chłodzenie czy Hygienizer i Biocare (powłoka antybakteryjna). Produkt posiada również opcję super mrożenia oraz alarmy otwartych drzwi w chłodziarce i niewłaściwej temperatury w zamrażarce, a użytkownicy mogą zmienić kierunek otwierania drzwi.

IV. BEKO CBI 7771

Sprzęt należący do klasy energetycznej A+ posiada mechaniczne sterowanie oraz system Semi No Frost (tylko dla zamrażarki). Producent wyposażył model m.in. w powłokę antybakteryjną oraz możliwość obustronnego montażu drzwi. Warto wspomnieć także o komorze 0°C (pojemność 19 litrów). Jej pojemność to 242 l (193 l przypada na chłodziarkę, a 49 l na zamrażarkę), wymiary 177x 54 x 53,5 cm, waga netto 62 kg, hałas 38 dB.

Jak wybrać lodówkę?

Wybierając do swojej kuchni któryś z powyższych modeli lodówki na pewno będziemy z niej zadowoleni. Przed zakupem nowej lodówki zastanówmy się co się stanie z tą naszą starą lodówką. Musimy pamiętać o naszych środowisku aby nasze dzieci mogły zdrowo rosną i się odpowiednio rozwijać. Często decydujemy się na zmianę lodówki ponieważ zmieniamy aranżację naszej kuchni. Może wystarczy lekko ją podreperować w serwisie agd Technikan i przekazać naszą „starą” lodówkę osobom potrzebującym bądź wstawić sobie taką lodówkę do domku na wsi.

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa