Top 5 najtańszych mieszkań w Hiszpanii

Obecnie większość osób, jeżeli tylko mają pieniądze kupuje mieszkanie w innym mieście bądź także kraju. Postępujemy  tak, ponieważ inwestycja w najtańsze mieszkania w Hiszpanii to dobre rozwiązanie na przyszłość. Takie kupione mieszkanie zazwyczaj wynajmujemy, aby przynosiło zyski. Ostatnimi czasy ludzie coraz częściej kupują mieszkania w słonecznej Hiszpanii, by  następnie wynajmować je turystom w ciągu roku, a w okresie urlopu by mieszkać tam ze swoją rodziną. Z tego też względu wymienię pięć takich mieszkań, które można kupić w Hiszpanii.

Najtańsze mieszkania w Hiszpanii

Villamartin blisko pola golfowego

Apartament znajduje się na parterze w bardzo spokojnej okolicy, w dobrze zadbanym osiedlu w Villamartin. Mieszkanie posiada sypialnie, łazienkę oraz otwartą kuchnie wraz z jadalnią/ pokojem dziennym. Mieszkanie sprzedawane jest w stanie umeblowanym. Właściciele nieruchomości mogą korzystać z czterech basenów dostępnych na terenie osiedla oraz pięknych ogrodów,  jak również parkować przy drodze tuż przy osiedlu.

Najtańsze mieszkania w Hiszpanii

Punta Prima Studio

W ofercie możemy znaleźć apartament typu studio, który posiada pokój dzienny z dwoma rozkładanymi kanapami, kuchnie, łazienkę, balkon oraz wspólny basen. Apartament mieści się na pierwszym pietrze, tylko 3 minuty spacerem od plaży, w bliskiej odległości od sklepów i udogodnień (zaledwie 2 minuty spacerem) oraz  jedyne 45 minut jazdy z lotniska.

Villamartin apartament- 2 pokoje

Apartament znajduje się w bardzo spokojnej okolicy, z widokami na ogród. Posiada jedną sypialnię z szafami wnękowymi, łazienkę, otwartą kuchnie wraz z jadalnią/ pokojem dziennym oraz balkon.

Mirador

Oferowana nieruchomość znajduje się w bardzo dobrze utrzymanym kompleksie Mirador Del Mediterraneo. Mieszkanie składa się z salonu / jadalni, kuchni w stylu amerykańskim, dwuosobowej sypialni i łazienki. Apartament jest położony w pobliżu lokalnych udogodnień, pola golfowego, oraz posiada dostęp do czterech wspólnych basenów. Nieruchomość sprzedawana jest w formie umeblowanej. Posiada również klimatyzację.

Apartament Villamartin

Oferowane mieszkanie ma powierzchnie 60m2. Położone jest tuż obok spokojnej ulicy, w odległości 5 minut jazdy samochodem do morza, 3 minuty jazdy do pól golfowych, 3 minuty spacerem do restauracji, 5 minut spacerem do lokalnych udogodnień, 7 minut spacerem do sklepów i zaledwie 20 minut jazdy samochodem na lotnisko. Nieruchomość posiada ogród i werandę z przodu budynku, trzy pokoje: w tym dwie sypialnie oraz pokój dzienny / jadalnię, kuchnię z oddzielnym pomieszczeniem gospodarczym, łazienkę rodzinną, oraz kolejny ogród z tyłu budynku.

Cena mieszkań w Hiszpanii waha się w granicach od 35 tysięcy polskich złotych wzwyż. Zależy to m.in. od okolicy, w której to mieszkanie się znajduje, jego wielkości i wielu wielu innych czynników.

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa