fotel i pufa w kolorze butelkowej zieleni

Przegląd mebli do salonu w kolorze butelkowej zieleni

Lubisz kolor butelkowej zieleni? A może tak czas wymienić meble w salonie i zainwestować w sofę, fotel lub pufę w kolorze butelkowej zieleni, które ożywią pomieszczenie i nadadzą mu nietuzinkowego wyglądu. Sprawdź z nami propozycje od sklepu Scandicsofa.

Butelkowa zieleń – gdzie pasuje?

Butelkowa zieleń to ciemny kolor, ale jednocześnie nastrojowy i elegancki. Tak jak każda zieleń, tak i ta butelkowa wpływa na nas uspokajająco i zmniejsza poziom stresu. Dlatego meble w tym kolorze świetnie sprawdzą się w salonie, czy w sypialni, bo przecież właśnie w tych pokojach odpoczywamy. Dodatki w kolorze butelkowej zieleni możemy wprowadzić również do korytarza, łazienki, czy przedpokoju. Do tej pory barwy butelkowej zieleni były wykorzystywane przede wszystkim w stylu glamour oraz klasycznym. Jednak teraz pojawiają się co raz częściej we wnętrzach w stylu skandynawskim.

Butelkowa zieleń to uniwersalny kolor i pasuje do większości wnętrz. Jednak świetną kompozycję tworzy w połączeniu ze złotem, bielą, czernią, szarościami, a także odcieniami różu, czy burgundu.

W sklepie Scandicsofa.pl znajdą Państwo meble w kolorze butelkowej zieleni, które będą pasować do każdego wnętrza. A welurowe obicie nada meblom połysku i elegancji. Sprawdźcie sami!

Fotel i pufa w kolorze butelkowej zieleni

Przedstawione poniżej meble można kupić oddzielnie, ale jak widać, razem tworzą świetną całość. Odpoczynek na takich meblach jest w pełni komfortowy. Pufa może posłużyć nam jako podnóżek lub stoliczek.

fotel i pufa w kolorze butelkowej zieleni
Źródło: scandicsofa.pl

Krzesło w kolorze butelkowej zieleni

Butelkowa zieleń w kuchni lub w jadalni? Czemu nie, może być ładnie, elegancko i wygodnie.

Źródło: Scandicsofa.pl

Sofa w kolorze butelkowej zieleni

Welurowe obicie w kolorze butelkowej zieleni jest nie tylko bardzo dekoracyjne, ale również przyjemne w dotyku. Zielona sofa doda pomieszczeniu elegancji i doda mu charakteru.

Źródło: Scandicsofa.pl

Narożnik w kolorze butelkowej zieleni

Jeżeli potrzeba czegoś większego, może warto wziąć pod uwagę narożnik?

Źródło: Scandicsofa.pl

Łóżko z zagłówkiem w kolorze butelkowej zieleni

Często szukamy łóżek z zagłówkiem, aby ponieść komfort i elegancję w sypialni. Jeżeli szukacie Państwo łóżka z zagłówkiem w kolorze butelkowej zieleni, to może poniższa propozycja będzie najlepszym rozwiązaniem.

Źródło: Scandicsofa.pl

Uwaga!

Powyżej przedstawione meble to nie wszystko. W sklepie Scandicsofa.pl znajdą Państwo jeszcze więcej propozycji. Praktycznie każdy mebel może być obity tapicerką w kolorze butelkowej zieleni, wystarczy złożyć indywidualne zamówienie. Zapraszamy do zapoznania się z asortymentem.

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa