oświetlenie profile LED

Jak modnie oświetlić łazienkę?

Modne oświetlenie łazienki nie musi wiązać się z dodatkowymi kosztami. Jeżeli będziemy trzymać się określonych zasad, małym kosztem możemy mieć modnie oświetloną łazienkę. Jak modnie oświetlić łazienkę?

Jak oświetlić łazienkę?

Zacznijmy jednak od podstaw, oświetlając łazienkę, musimy pamiętać o oświetleniu ogólnym. To pomieszczenie jak każde inne wymaga takiego rodzaju oświetlenie, jednak w odróżnieniu od innych musimy zastosować wiele źródeł światła. Kinkiety, czy oprawy LED przede wszystkim powinny znaleźć się przy lustrze. To o czym nie możemy zapomnieć to boki lustra, oświetlenie lustra z góry to za mało i czasami nawet jest w ogóle nie potrzebne, wykonując makijaż, czy po prostu, kiedy chcemy być oświetleni tak jak w świetle dziennym, najbardziej naturalnie będziemy wyglądać, kiedy światło będzie oświetlać nas z boków. No dobrze podstawy mamy za sobą, czas na modne oświetlenie łazienki.

Jak modnie oświetlić łazienkę?

Chcąc modnie oświetlić łazienkę, powinniśmy zastanowić się nad zastosowaniem profili LED, oświetlając w taki sposób lustro, czy blat umywalki stworzymy dzięki temu niepowtarzalny efekt. Chcąc modnie oświetlić blat, możemy zastosować oświetlenie punktowe. Efekt gwieździstego nieba sprawdzi się zarówno w sypialni oraz łazience, więc jeżeli chcemy modnego oświetlenia i klimatycznej łazienki to takie oświetlenie wanny na pewno się nam spodoba. Pamiętajcie, że technologia LED to nie tylko profile LED, czy oprawy LED, w sklepach możecie znaleźć świeczki LED, które możecie wykorzystać zamiast tradycyjnych do stworzenia niesamowitego klimatu, takie świeczki kontrolujecie za pomocą pilota i możecie zmieniać ich kolor, czy barwę.

oświetlenie blatu profile LED
źródło: pinterest.com

Jak widzicie, chcąc modnie oświetlić łazienkę, nie potrzeba dużo, wystarczy, że znajdziecie odpowiednie profile LED. Dzięki nim możecie oświetlić blat, ścianę, lustro, czy nawet płytki! Pamiętajcie jednak, że kiedy decydujecie się na profile LED do łazienki, powinniście wybrać te, które mogą być stosowane w łazienkach i mają odpowiednie zabezpieczenia.

One thought on “Jak modnie oświetlić łazienkę?

  1. Ania 20 listopada 2018 at 16:48

    jedno z głównych oświetleń w naszej łazience to światło
    przy lustrze, ale musimy pamiętać też o oświetleniu
    dodatkowym 😉

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa