Jaka tkanina obiciowa jest najlepsza?

Stojąc przed wyborem obicia sofy, kanapy, narożnika, czy łóżka, zastanawiamy się, która tkanina obiciowa będzie najlepsza. Przecież musi być ona wytrzymała, przyjemna w dotyku i jednocześnie niebrudząca lub plamoodporna. Sprawdźcie z nami, która tkanina będzie w Waszym przypadku najlepsza.

Na początku warto wspomnieć, że sklepy meblowe, takie jak Scandicsofa zazwyczaj mają w swojej ofercie próbniki materiałów obiciowych. W przypadku sklepu Scandicsofa próbniki przesyłane są za darmo, bez żadnych dodatkowych opłat. Dlatego zdecydowaliśmy się na opisanie tkanin dostępnych w tym sklepie meblowym.

Welur łatwoczyszczący Delux

Jest to tkanina bardzo przyjemna w dotyku, wykonana w 100% z Polyesteru. Wyróżnia się wysokim wskaźnikiem ścieralności 100 000. Do wyczyszczenia plam na tej tkaninie wystarczy użyć wilgotnej ściereczki zmoczonej samą wodą. Po wytarciu zabrudzenia wystarczy zostawić materiał do wyschnięcia. Nie wymaga osuszania suszarką, czy innymi sposobami. Tkanina ta jest dostępna w odcieniach szarości i ciemniejszych barwach. W sklepie Scandicsofa możemy wybierać spośród odcieni:

Źródło: Scandicsofa.pl

Colourwash

To również tkanina wykonana w 100% z Polyesteru. Co najważniejsze, jest ona szybka i łatwa w czyszczeniu. Wskaźnik ścieralności to również 100 000. Taki parametr wskazuje na niezwykle wysoką odporność na ścieralność. Czyszczenie tej tkaniny również jest niezwykle proste. Do tego celu wystarczy wilgotna ściereczka, wyczyszczone miejsce powinno wyschnąć samo. W sklepie Scandicsofa tkanina łatwoczyszcząca Colourwash jest dostępna w następujących kolorach:

Źródło: Scandicsofa.pl

Zamawiając meble w sklepie Scandicsofa.pl mogą mieć Państwo piękną kanapę, sofę, łóżko, pufę, czy fotel obity właśnie jedną z tych tkanin. Materiały w dostępnych odcieniach są odporne na plamy i nie brudzą się zbyt szybko. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami dostępnymi w sklepie.

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa