Jaka kołdra na zimę jest najlepsza?

Kto z nas w zimowe, długie wieczory nie ma ochoty schować się pod ciepłą kołdrą i czekać na powrót wiosny? Jestem oczywiście pewna, że każdy! Taka kołdra ma za zadanie, uchronić nas przed nocnym chłodem i pozwolić zregenerować siły przed wyzwaniami kolejnego dnia. Natomiast latem lepiej sprawdzi się z kolei lekka, przewiewna tkanina, która przyniesie ulgę w trakcie trwania upałów. Wiem jedno, że taki dobry wybór kołdry to klucz do udanego wypoczynku o każdej porze roku. Jest tak, gdyż bez kołdry trudno przecież wyobrazić sobie wygodnego posłania! Mając to wszystko na uwadze w tym artykule, skupię się jedynie na tym, jaka kołdra na zimę jest najlepsza?

Tak więc kołdra puchowa to świetne rozwiązanie na zimę. Dlaczego? Dlatego, że kołdra puchowa jest zazwyczaj gruba i ciężka, pozwala dobrze ogrzać się, nawet gdy nie ma odpowiedniej mocy w instalacji grzewczej, a za oknem temperatura jest dalece poniżej zera, a nie ma perspektyw na ocieplenie. Solidna kołdra puchowa sprawdzi się wtedy wyśmienicie długo, utrzymując skumulowane ciepło. Może kołdra puchowa nie, należy do najlżejszej jednakże, wynika to z odpowiedniej ilości pierza wysokiej jakości. To właśnie ten rodzaj wkładu pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury.

Źródło: pixabay.com

Ja oprócz kołdry puchowej, która idealnie sprawdzi się na zimę, znalazłam jeszcze inne rozwiązanie. Rozwiązanie to, to „KOŁDRA 4 PORY ROKU”. Niezależnie od pory roku będzie nam się spało pod nią wyśmienicie z uwagi na jej łatwe dostosowanie do panującej temperatury. Na lato rozpinamy warstwy i śpimy pod jedną letnią. Może zostać także wykorzystana wówczas jako dwie kołdry letnie. Na zimę wystarczy od nowa spiąć dwa elementy kołdry. Zalety tej kołdry to: lekkość, możliwość dostosowania się do temperatury otoczenia, bardzo dobra jakość, wypełnienie sprężystym silikonem, jak również to, że jest pikowana.

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa