stół do piłkarzyków

Jak wzbogacić wnętrza mieszkań

Masz nowe mieszkanie i zastanawiasz się jak wyposażyć jego wnętrza? A może brakuje Ci rozrywki i chcielibyście to zmienić? Mamy dla was ciekawe propozycje.

Urządzamy kuchnię:

W niej nie może zabraknąć tradycyjnych urządzeń takich jak lodówka, czy kuchnia gazowa lub elektryczna. Obowiązkowym wyposażeniem jest również zegarek. Tutaj mamy propozycję zegarka dla miłośników jajecznic i urządzania pomieszczeń z „jajem”. Kto by się skusił na taki sprzęt?

zegarek do kuchni
Źródło: www.home-designing.com

Stylowa jadalnia

Żeby urządzić jadalnię w fajnym stylu, trzeba mieć bardzo dobry pomysł. Tutaj chcemy Cię zainspirować. Zauważ, że w tym pomieszczeniu panuje harmonia, wzór na suficie odpowiada temu, który znajduje się wokół obrazu, lampy też są wykonane w podobnym stylu. Nawet wzór na podłodze jest zbliżony to tego na suficie. Beżowe podkładki na stole w zbliżonym kolorze ścian świetnie kontrastują z czarnym blatem stołu. Nam się to podoba, a Ty co o tym myślisz?

fototapeta
Źródło: www.topdreamer.com/eye-catching-wall-decor-ideas-for-your-dining-room/

Gadżet do sypialni, który obudzi największego śpiocha

Budzik, który ściągnie Cię z łóżka. Wyłączy się dopiero wtedy, gdy go złapiesz i wyłączysz. Za pomocą kółek o godzinie, o której masz się obudzić sam ucieka z nocnej szafki i ucieka po całym pokoju. Więc oprócz pobudki zapewnia Ci od razu świetną gimnastykę.

budzik do sypialni
Źródło: www.boredpanda.com/20-annoyingly-creative-alarm-clocks/

Gadżet do salonu lub pokoju gier

Mamy tutaj na myśli stół do piłkarzyków, który zapewni rozrywkę całej rodzinie. W tę grę mogą grać wszyscy, i duzi i mali. Tutaj nie ma ograniczeń wiekowych, liczy się po prostu dobra zabawa. Taki stół wzbogaci rodzinną rozrywkę oraz stanie się świetną rozrywką na długie jesienne i zimowe wieczory. Nic tak nie łączy rodziny jak wspólnie spędzony czas w miłej atmosferze. Kliknij i sprawdź dostępne stoły do piłkarzyków. Fajna zabawa gwarantowana!

stół do piłkarzyków
Źródło: https://www.hop-sport.pl/stoly-do-pilkarzykow/pilkarzyki-arena-jasne.html

Coś co ułatwi życie w łazience

Gorąca kąpiel relaksuje, nie ma chyba nic lepszego niż taka chwila dla siebie. Zapachowe olejki i dużo piany lubi chyba każdy z nas. Jedynym minusem takiego luksusu jest zaparowane lustro po wyjściu z wanny. Ale i na to znalazło się idealne rozwiązanie, przy którym na lustrze nie zostaną smugi, ani meszki z ręcznika. Zobaczcie:

Źródło: www.homedit.com/19-practical-bathroom-gadgets/
Źródło: www.homedit.com/19-practical-bathroom-gadgets/

Więc co chcielibyście mieć w swoim nowym mieszkaniu?

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa