Jak urządzić pokój bilardowy

Jak urządzić pokój bilardowy?

Szczęśliwi posiadacze stołów bilardowych zastanawiają się często nad tym, jak urządzić pokój bilardowy, aby był wielofunkcyjny. Dzięki odpowiedniej aranżacji tego wnętrza można uczynić go jeszcze bardziej atrakcyjnym. Sprawdźcie, co może znaleźć się w pokoju bilardowym, aby spędzanie wolnego czasu było jeszcze ciekawsze. Nakładki na stół bilardowy

W sklepie stoly-bilardowe.net znajdą Państwo duży wybór stołów bilardowych oraz nakładek na stoły bilardowe. Nakładki urozmaicą grę. Dzięki nim stół bilardowy w jednej chwili stanie się stołem do ping-ponga lub cymbergaja. Sprawdźcie poniżej jak się prezentują:

nakładka na stoły bilardowe ping-pong
Źródło: www.stoly-bilardowe.net
nakładka na stoły bilardowe cymbergaj
Źródło: www.stoly-bilardowe.net

Nakładki są wykonane z wysokiej jakości materiałów. Są dwustronne, z jednej strony mamy ping-pong, z drugiej cymbergaj. Przy zakupie nakładki na stół bilardowy koniecznie podajmy wymiary stołu bilardowego, na którym będzie umieszczona nakładka.

W sklepie są dostępne również zwykłe nakładki wykonane z płyt MDF, które zmieniają stół bilardowy w stół do jadalni.

Niezbędne akcesoria

W pokoju bilardowym nie może zabraknąć takich rzeczy jak: stojaki na kije bilardowe, komplet bil, kije bilardowe oraz pokrowce na stół bilardowy, chroniące go przed zabrudzeniem.

Wygodne meble

W dużym pokoju bilardowym powinno znaleźć się miejsce również do odpoczynku. Dlatego warto pomyśleć o wygodnych fotelach lub większej sofie oraz o małym stoliku kawowym, na którym możemy postawić coś do picia lub do jedzenia.

Telewizor lub sprzęt audio

Jeżeli lubimy sobie pooglądać telewizję, to właśnie w tym pomieszczeniu możemy zamontować dodatkowy telewizor. Możemy na nim nie tylko oglądać filmy lub słuchać programów muzycznych, ale również podpiąć go pod konsolę i pograć z przyjaciółmi lub rodziną.

Jeśli nie chcemy w tym pokoju telewizora, to możemy pomyśleć chociaż o sprzęcie audio, który będzie umilał nam czas ulubioną muzyką.

Oświetlenie

Warto zainwestować w kilka źródeł światła. Na przykład w stylowe lampy w formie kloszy, umieszczone nad stołem bilardowym, a także w oświetlenie nastrojowe LED. W przypadku oświetlenia LED będziemy mogli dostosować kolor światła i jego natężenie do aktualnych potrzeb.

A jak Wy widzicie swój pokój bilardowy? Co jeszcze chcielibyście w nim mieć?

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa