Jak oświetlić wysoki salon?

Wysoki salon z pewnością jest bardzo jasny w dzień, ale też wymaga odpowiedniego oświetlenia w pochmurne dni i co jest oczywiste, również w nocy. Sprawdź z nami propozycje oświetlenia wysokiego salonu z profilami od Klusdesign.plJak oświetlić wysoki salon?

Oświetlenie wysokiego salonu powinno być nie tylko nietuzinkowe, ale również wydajne i jednocześnie oszczędne. Producent oświetlenia LED Klusdesign na swojej stronie klusdesign.pl proponuje dużo profili LED, które umożliwiają tworzenie ciekawych, podwieszanych kompozycji świetlnych. Oto niektóre rozwiązania, które również można zastosować w salonie:

Klusdesign.pl
Klusdesign.pl

Powyżej przedstawiamy profil LED JAZ. Daje piękną linię światła, umożliwia tworzenie ciekawych kompozycji oświetleniowych. Ma duży kąt świecenia 180 stopni. Montaż możliwy przy użyciu systemów podwieszeń.

jak oświetlić wysoki salon
Klusdesign.pl
Klusdesign.pl

Powyżej przedstawiliśmy profil LED JAZ-DUO, który możemy montować pionowo, jak i poziomo.. Profil ten jest przeznaczony do oświetlenia bardzo wysokich pomieszczeń, tutaj jest funkcja dwustronnej linii światła. Do montażu wykorzystujemy linki i pręty przewodnikowe.

Oświetlenie wysokiego salonu
Klusdesign.pl
ciekawe oświetlenie sufitu
Klusdesign.pl

Powyżej przedstawiamy profil LED PIKO-ZM, z którym możemy tworzyć ciekawe podwieszane kompozycje oświetleniowe. Profile LED są bardzo wydajne, a mają tylko 10 mm szerokości. Profile można wygiąć pod dowolnym kątem. Dzięki temu profilowi LED możemy uzyskać efekt cienkiej linii światła. Profile mogą być zawieszone, a także wbudowane w w płytę kartonowo-gipsową.

Sprawdź więcej propozycji na Klusdesign.pl

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa