Biała sofa do salonu – tak czy nie?

Biała sofa do salonu będzie pięknie prezentować się w nowoczesnych wnętrzach. Biała sofa rozjaśni pomieszczenie i sprawi, że będzie ono wyjątkowe. Jednak ze względu na jasne obicie, biała sofa może często się brudzić. Jeżeli macie dylemat i nie wiecie, czy biała sofa będzie dobrym rozwiązaniem, zapraszam najpierw do zapoznania się z artykułem. Gdzie pasuje biała sofa

Biała sofa sprawdzi się przede wszystkim w małym salonie. Ona sprawi, że pomieszczenie optycznie się powiększy. Biały to kolor kojarzony z elegancją, luksusem, pasuje właśnie do wszystkich wnętrz. Biała sofa w skandynawskim stylu ze sklepu scandicsofa.pl sprawdzi się również w wystroju wnętrza w stylu klasycznym, nowoczesnym, oczywiście w skandynawskim, czy śródziemnomorskim. Dlatego warto kupić białą sofę, tylko trzeba o nią odpowiednio zadbać.

Jak dbać o białą sofę?

Białe obicie oczywiście będzie się brudzić. Dlatego białą sofę należy regularnie czyścić. W tym celu stosujmy tylko specyfiki, które nadają się do czyszczenia tkanin, z których zostało wykonane obicie. Aby mieć pewność, że dany środek czyszczący zadziała tak jak powinien, możemy sprawdzić to czyszczą kawałek materiału z tylnej części sofy, który nie jest widoczny. Pamiętajmy, aby plamy na białej tkaninie usuwać od razu.

Jeśli chcemy uniknąć zabrudzeń, na co dzień warto przykrywać sofę kapą, a odkrywać ją na specjalne okazje. Dobrym rozwiązaniem jest również zakup sofy z pokrowcem, który można zdjąć i wyprać.

Gdzie kupić białą sofę?

Bardzo duży wybór sof znajdą Państwo w sklepie scandicsofa.pl Sklep realizuje zamówienia indywidualne, przez złożeniem zamówienia przesyła darmowy próbnik materiałów, dzięki któremu można wybrać odpowiedni kolor narożnika, fotela, czy łóżka. Praktycznie każdy mebel dostępny w Scandicsofa będzie biały, jeżeli Państwo sobie tego zażyczą. Zapraszam do zapoznania się z całą kolekcją.

Źródło: scandicsofa.pl
Źródło: Scandicsofa.pl
Źródło: Scandicsofa.pl

 

One thought on “Biała sofa do salonu – tak czy nie?

  1. Aldona 17 stycznia 2019 at 11:25

    Białe sofy są piękne, ale szybko się brudzą. Ja zdecydowałam się na beżowy, ciut ciemniejszy ale też ładny kolor, ale i tak najczęściej przykrywam kapą, żeby tak szybko się nie brudziła tapicerka. Narzutę zawsze mogę wyprać, a z tapicerką już gorzej.

Dodaj komentarz

Identyfikator *
E-mail *
Witryna internetowa