3 kroki do stylowego oświetlenia


Stylowe oświetlenie sprawdzi się w niemal każdym wnętrzu. Trzy kroki do stylowego oświetlenia, które znajdziecie poniżej sprawią, że każdy będzie mógł oświetlić swoje pomieszczenie. 

Czytaj dalej...

Oświetlenie sufitowe, czyli jak wybrać oprawy LED?


Oświetlenie ogólne powinno znaleźć się w każdym pomieszczeniu. Stojąc przed zakupem wiszącej lampy, koniecznie zastanówcie nad tym dokładnie. Mamy dla was kilka porad, dzięki którym zakup oprawy LED będzie łatwiejszy.

Czytaj dalej...
oszczedzanie energii

Jak obniżyłam swoje rachunki za prąd?


Wiele osób narzeka, że przychodzą im ogromne rachunki za prąd, jednak nic nie robią z tym, aby pobór energii był mniejszy. Dlatego też ja mam zamiar zdradzić wam moje sposoby na zaoszczędzenie energii elektrycznej.

Czytaj dalej...
swiece

Top 5 – Najciekawsze świece dekoracyjne


Szukasz nietypowych kształtów świec dekoracyjnych na różne okazje? Jeśli tak, to dobrze się składa, sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy. 

Czytaj dalej...
oświetlenie profile LED

Jak modnie oświetlić łazienkę?


Modne oświetlenie łazienki nie musi wiązać się z dodatkowymi kosztami. Jeżeli będziemy trzymać się określonych zasad, małym kosztem możemy mieć modnie oświetloną łazienkę. Jak modnie oświetlić łazienkę?

Czytaj dalej...

Jak posprzątać po remoncie? Domowe sposoby na szybkie porządki


Z reguły, gdy tylko wspomnimy o remoncie mamy od razu gęsią skórkę. Jeszcze go nie zaczynamy, ale już wiemy, że będzie bardzo ciężko. Oczywiście remont, jak remont, lecz posprzątanie po nim to jedna wielka masakra….

Czytaj dalej...

5 porad dla kupujących mieszkanie


Jedną z najpoważniejszych decyzji w naszym życiu jest kupno mieszkania. Należałoby się więc odpowiednio do tego przygotować. Tak naprawdę kwestia kupna mieszkania może się wydawać banalnie prosta – wystarczy wybrać lokalizację, dostać kredyt i nasze…

Czytaj dalej...